Додаткові ресурси

Росія також веде медіа-війну з платформами, регуляторами та діловими партнерами

Від монетизації реклами до телерадіостанцій - триває боротьба за те, як Росія отримує свої повідомлення. Більшість міжнародної спільноти розглядає вторгнення Росії в Україну як грубе порушення її суверенітету та міжнародного права. (Навіть відомі своїм нейтралітетом швейцарці згодні.) Але відповідь, яку вони викликає в світу Росія, стосується не лише економічних санкцій чи відправлення зброї — це також відбувається на рівні медіа.

Гілки Reuters Institute у Twitter

Reuters Institute оновлює кілька тем у Twitter:

  • Гілка у Twitter із ресурсами та новинними статтями, які можуть бути корисними для журналістів, що освітлюють як Росія атакує Україну

  • Гілка у Twitter про те, як журналісти документують війну (контекст, ресурси про те, як повідомляти на місцях).

Cтан регіональних медіа в Україні: Воєнне видання

У цьому аналітичному звіті Media Development Foundation проводить риску під тим, що відбулося із незалежними регіональними редакціями за перші два місяці після повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого.

Дослідження потреб місцевих медіа у воєнний час (червень 2022)

Мета дослідження Львівського Медіа Форуму – оцінити потреби медіа, як їх забезпечувати, як менеджери планують подальшу роботу та як медіа зберегти себе та свою аудиторію в цей час.

З 61 опитаної редакції українських медіа: 53 визначили фінансову стабільність як необхідність, 10 мають термінові запити щодо безпеки та психологічних потреб, 9 стикаються з гострими кадровими проблемами, 3 заявили, що потребують поліпшення житлових умов.

Дослідження окреслює:

  • Виклики: безпека, репутація, інформаційні та адміністративні.

  • Термінові потреби: фінансові, техніка, безпека, персонал, психологічна підтримка.

  • Роль медіа у воєнний час.

  • Висновки та рекомендації.

За додатковою інформацією щодо потреб та даних, пов’язаних з українським медіа-ринком, звертайтеся до CEO Львівського Медіа Форуму Ольги Мирович: myrovych@lvivmediaforum.com

Львів Медіа Форум створив платформу для пошуку партнерства

Додаток Nibly був розроблений, щоб полегшити взаємодію між медіа-професіоналами з різних країн. Більше не потрібно шукати фахівця за шість рукостискань — просто перегляньте профіль у Nibly і починайте спілкуватися.

Наразі це найкращий додаток для журналістів, медіа-працівників та тих, хто причетний до цього. Ви можете знайти проекти та роботу для журналістів, редакторів, медіа-менеджерів, перекладачів, фотографів, відеооператорів, PR, SMM тощо.

Подкаст ВВС Brave New Media

Brave New Media — це подкаст, в якому представлені журналісти та редактори з усього світу, які намагаються залишатися незалежними, працюючи в складних умовах. Він досліджує виклики, з якими стикається медіасередовище, і те, що має статися, щоб воно могло стати інструментом, що сприяє суспільному благу.

Другий епізод розповідає про команду чоловіка та дружини, яка стоїть за "Забороною" в Україні, Романа Степановича та Катерину Сергацькову. Співробітникам цього відомого незалежного онлайн-медіа майже за одну ніч довелося перетворитися на військових репортерів, документуючи звірства, що переживають українці, розвіюючи дезінформацію та чутки та ділячись важливою інформацією, навіть коли решта світу починає втрачати інтерес. Кореспондент ВВС Аллан Літтл розмірковує про їхній досвід. Другий епізод доступний для прослуховування тут:

Last updated